envy günlükleri 2 - sonsuz gece
: - /10 ( Üye)

Marlon @Marlon

bildikleri her şey yok oldu
beş adam azgin alevlerin arasindan olağanüstü yeni güçler kazanmiş olarak ortaya çikar. bu harabeye dönmüş dünyada nasil hayatta kalacaklarini öğrenmek zorundadirlar ama bunu tek başlarina yapmalari olanaksizdir.
simon japp şiddetle dolu geçmişini asla unutamayacaktır. ancak medeniyet neredeyse tamamıyla yok olmuş bir haldeyken, bunun günahlarından arınmak için bir şans olduğunu fark etmiştir. tuhaf bir beceri ile kutsanmış olarak direniştekilerin her adımlarında karşılarına çıkan gizemli yabancılarla olan mücadelelerinde onlara yardım etmek konusunda kararlıdır. onun tarafında mücadele eden o baş döndürücü, yumuşak sesli kadına karşı bir şeyler hissetmekten kendisini alamaz.
sage corrigan kime güveneceğini öğrenmiştir artık. ancak sage, simon hakkında iyi şeyler hisseder, simon her ne kadar kendisi için aynı şeyleri hissetmese de mücadeleleri açısından çok önemli olan bir gruba, sevgili gibi davranarak sızarlar; ancak burada sahte yakınlıkları, zamanla onları sonsuz gecenin kucağında, kendi hayatları için mücadele etmelerine neden olacak bir arzuya dönüşür

07 Mayıs 2013 16:49

joss ware

Kitap Adı
envy günlükleri 1 - gecenin ötesi
Yayınlanma Tarihi
-
Kullanıcı
Görüntüle
Kitap Adı
envy günlükleri 3 - geceye veda
Yayınlanma Tarihi
-
Kullanıcı
Görüntüle