BirKitapOkudum
: 4.0 /10 ( 1 Üye)

asenam @asenam

kemal, hastalığı nedeniyle zorlu bir çocukluk geçirmiş, orta düzey bir öğrenci olan, macerayı sadece okuduğu kitaplarda görmüş sıradan biriydi. üç arkadaşı ona ilköğretim ve lise sıralarında hastalığını unutturmuş, mutlu günler geçirmişler, ancak kemal üniversiteye gidemeyince ayrılmak zorunda kalmışlardı.

bıkkın bir şekilde, kendini çok da ait hissetmediği bir işte çalışarak ve ailesiyle birlikte yaşayarak geçirdiği normal günler tanık olduğu bir cinayetle garip bir şekilde ters gitmeye başlar. bunun tek iyi yönü uzun zaman önce ayrı kaldığı arkadaşlarından ikisini bulması olmuştur.

arkadaşı cemal, ona bu cinayetin perde arkasını anlattığı zaman kemal için hayat asla eskisi gibi olmayacaktır. gerçekliklerine hiçbir zaman ihtimal dahi vermediği varlıkların, vampirlerin dünyasına adım atacak, orada yaşayacağı olaylar ve göreceği bambaşka dünya, çok farklı bir kemal ortaya çıkaracaktır.

sevginin güçlükle yetiştiği, acımasız, kanlı ve bir o kadar da ihtişamlı bir dünyada iktidar hırsı, politik çekişmeler, ihanetler, güç için dönen oyunlar ve büyük bir sırrın başlangıcı için siz de kemal'e katılın...

18 Kasım 2013 19:49

asenam @asenam

vampir temalı kitapları oldum olası sevmem. konu, anlatım, örüntü açısından bence olmamış bir kitap.yazar güzel bir konu yakalamış ama o kadar. ben sevmedim.

05 Aralık 2014 08:54

burak kum

Maalesef henüz burak kum ait eklenmiş başka bir kitap yoktur. Ekleyen olmak isterseniz Hemen Kitap Ekle