sadist

baştan sona gözlerinizi patlatarak okuyabileceğiniz bir kitap. paul'un ayağı kesilirken, annie manyağını öldürürken kısaca baştan sona karakterle yaşı... ( @asenam)

Hızlı Yorum İncele : 8.8 /10

schrödinger'in kedisi - rüya

alev alatlının leziz bir romanı.. aynı zamanda bu ünlü fizik teorisiyle ilgili ince bilgiler de veriyor okuyucuya... ( @lynn rowens)

Hızlı Yorum İncele : 5.0 /10

safahat

büyük üstadın büyük eseri. kendisi övgü olan bir adam ne kadar övüle bilir ki?? çanakkaleyi onun gibi anlatan var mı? istiklal marşını ondan daha i... ( @AKKURT)

Hızlı Yorum İncele : 9.4 /10

siluetini sevdiğimin türkiyesi

çakıcıdan devlet bahçeliye,korkmaz yiğitten hüsamettin özkana kadar değişik siyasi kişiliği olan insanları pek bilinmeyen yönleriyle anlatan bir kitap... ( @alice)

Hızlı Yorum İncele : - /10

saatleri ayarlama enstitüsü

4 bölümden oluşan kitabın 1.bölümü çok kopuk gelmişti ama 2.bölümden itibaren daha akıcı. ..şaşırtan abartılı karakterler....yalan bir dünya da kend... ( @emel)

Hızlı Yorum İncele : 8.5 /10

suç ve ceza

Vicdanlı bi katilin hayatı. Okumadan ölmeyin yorumlarına çok katılıyorum. ... ( @Mer_ve_afmma_84)

Hızlı Yorum İncele : 9.3 /10

siddhartha

Gerçeğin, mutluluğun, huzurun peşinde bir Brahman'ın hikayesi. Çok farklı geldi bana anlatım. Sevdim mi? kesinlikle evet!... ( @ahuş)

Hızlı Yorum İncele : 7.9 /10

schrödinger'in kedisi - kabus

eskiden hayrandım bu kadına.. o sigara ve içkiden çatallaşmış sesi, ticari sarı saçları, umursamaz tavrı.. şimdiyse sistemin çarkları arasında çatır ç... ( @Şah)

Hızlı Yorum İncele : 8.3 /10

sevdalinka

bosna hersekteki sırp katliamına çok iyi değinilerek hem gizli bir sevdayı hemde içinden çıkılamaz bağlılığı sanki olayın içinden bakar gibi yansıtan ... ( @Bozkurt26)

Hızlı Yorum İncele : 7.9 /10

sabetay sevi ve sabetaycıların gelenekleri

sabetaycılık hakkında konu ıle ılgılenenlere kaynak olucak bır eser...... ( @güzi)

Hızlı Yorum İncele : - /10

sis ve gece

şu kitaptaki polis hayatında tek bir ahmet ümit kitabı okumuş olsaydı, daha kitabın yarısında kızı bulurdu.... ( @Jason Macandale)

Hızlı Yorum İncele : 7.7 /10

sadece aptallar 8 saat uyur

kendimi gercekten 8 saatten az uyuyacagıma inandırdıgım ve akabinde basarılı olamadıgım, olmaya calısmadıgım bir kitaptır. ama taktik güzel.... ( @Marlon)

Hızlı Yorum İncele : 4.8 /10

şeker portakalı

Oniki gunde yazilmis kitap bir gunde bitirilecek guzellige sahip.karakterler cok guzel anlatilmis.... ( @!d!L)

Hızlı Yorum İncele : 9.1 /10

şu çılgın türkler

bu kitabı uzun zamandır saklıyordum. keyifli bir zamanımda tadını çıkara çıkara okumak için. okudum ve beklediğime değdi. tarihi severek okutan, elden... ( @asenam)

Hızlı Yorum İncele : 7.8 /10

sırça fanus

haksızlık ediyorsunuz. yazar bu kitabı yazmak zorunda kalmıştır maddi sıkıntıları karşısında ona rağmen oldukça etkilidr bence. şayet şiirlerini okurs... ( @cemile)

Hızlı Yorum İncele : 10.0 /10

sanat ve edebiyat

freud'un yaratıcılık, mizah, gündüz düşleri, kişilik tipleri, dotoyevski, leonardo da vinci, başlıkları altında incelemelerinden oluşan kitap. kendi k... ( @pointy)

Hızlı Yorum İncele : - /10

sahnenin dışındakiler

kurtuluş savaşı sırasında, anadolu da savaş ve kıtlık hüküm sürerken, İstanbul' da "sahnenin dışında" kalanları konu edinen tanpınar kitabı. kitabın k... ( @pointy)

Hızlı Yorum İncele : 8.0 /10

sevgi üstüne

sevgi, ilgi, aşk arasındaki farkı çok güzel farkettiren kitap. "hepimizin kendi adadığımız yaşam biçimimizin, etkin olduğu alanların dışında çok daha ... ( @zelyot)

Hızlı Yorum İncele : - /10

sen olsaydın yapmazdın biliyorum

bu yazarin okuduğum ilk ve tek kitabi budur ama ben hiç bir şey hatirlamadim.... ( @selvi)

Hızlı Yorum İncele : 8.7 /10

satranç

Stefan Zweing'in okuduğum ilk kitabı. Akıcı bir dile sahip okurken sıkılmıyorsunuz. DR.B'nin esirken yaşadıkları çok etkileyiciydi. Zweig insan psikol... ( @thebookthief)

Hızlı Yorum İncele : 8.5 /10

stratejik derinlik

şu an hala dışişleri bakanlığı görevini icra ettirmekte olan davutoğlu bu kitapta aslında türkiye'yi kalıpların dışına çıkıyor;bildiğimiz erken dönem ... ( @kitapokudu)

Hızlı Yorum İncele : - /10

siz kullanım kılavuzunuz

abd'de yaşayan dünyaca ünlü kalp doktoru, gururumuz mehmet öz hazırlamış. sağlığımızla ilgili, bütün sistemlerimiz ayrı ayrı bölümler halinde ele alın... ( @reader)

Hızlı Yorum İncele : 9.0 /10

semerkant

Konu hasan sabbah, ömer hayyam ve selçuklu veziri nizamülmülk etrafında dönüyor . Okuduktan sonra ömer hayyam'ı çok sevdim. kitabın dili gerçekte... ( @ahuş)

Hızlı Yorum İncele : 8.3 /10

sofi'nin dünyası

Bu kitabı 8. Sınıfta okumaya çalışmıştım ama beynim çorba olup kapatmıştım. Şu anda taşıyabileceğime inanıyorum. Bakalım yine yakacakmıyım devreleri. ... ( @Berf)

Hızlı Yorum İncele : 8.3 /10

şibumi

muhteşem bir kitap.kesinlikle okumalısınız.tekrar okumak isteyeceğiniz, hayatınızda iz bırakacak ve okuduktan sonra herkese tavsiye edeceksiniz. 10 üz... ( @ahuş)

Hızlı Yorum İncele : 8.6 /10

sefiller

uzun olmasına rağmen tek nefeste okunan; aşk, tutku, intikam, siyaset ne arasanız bulacağınız muhteşem bir kitap.... ( @ness)

Hızlı Yorum İncele : 8.4 /10

şizofren aşka mektup

yazarin bir çok kitabini aldim ama tek beğendiğim 1 kitabi var oda bu değil adam insani boğuyor.... ( @selvi)

Hızlı Yorum İncele : 6.5 /10

soykırım

soykırım hakkında bir çok film çekilmiş bunlardan daha fazlada kitap yazılmıştır. 2. dünya savaşı sırasında almanların yahudilere uyguladığı soykırım ... ( @tauren)

Hızlı Yorum İncele : - /10

sevgili arsız ölüm

Gabriel Garcia Marquez'in yüzyıllık yalnızlık kitabına benzetilmesinin yazarın pek hoşuna gitmediğini duymuştum. Kitabı okurken masalsı anlatımı, gerç... ( @zurnanın son deliği)

Hızlı Yorum İncele : 7.5 /10

su üstüne yazı yazmak

yazarın sufiliğe girişi,şeyhinin dersleri...anlatan bir kitap,akıcı.bizim sıradan diye düşündüğümüz,her gün başımıza gelebilecek (lavabo tıkanması,ara... ( @emel)

Hızlı Yorum İncele : 5.0 /10

sır

süper ötesi bir kitap günlerce aylarca hatta yıllarca etkisinden kurtulamayacağınız bir kitap. ben 2006 yılında okudum ama hala benim için ilk sırada ... ( @Seda Güneş Gürpınar)

Hızlı Yorum İncele : 5.5 /10

safiye sultan - hadım edilmiş bir aşk

yıllar öce okumuştum.gerçekten sürükleyici yazılmış. bir çırpıda serinin üç romanını da okumuştum. osmanlı tarihine ve hareme ilgi duyanlar çok keyif ... ( @ahuş)

Hızlı Yorum İncele : 7.3 /10

süleyman'ın son rüyası

tanrının yeryüzündeki gölgesi diye adlandırılan muhteşem kanuni ve sadrazamı tarafından ona armağan edilen genç kız ve onun peşinden gelen fransız ... ( @goklerde)

Hızlı Yorum İncele : 6.0 /10

simyacı

bir şeyi gerçekten istediğin zaman, arzunu gerçekleştirmeni sağlamak için bütün evren iş birliği yapar." kitapta sıkça tekrarlanan bir mesaj. anlaşıla... ( @Gül Ulucan Ekmen)

Hızlı Yorum İncele : 6.8 /10

siyah kan

neden bu kadar açıkça öldürme yolunu anlattın anlayamadm gül, ben büyük bi merakla nasıl öldürdügünü okumuş ve bundan keyif almıştım.bu yorumu okumak ... ( @Marlon)

Hızlı Yorum İncele : 7.1 /10

sivil örümceğin ağında

evet evet,sivil toplum örgütleri diye bağırıyorlarya sürekli...onlar burada anlatılıyor bir güzel,o sivil toplum örgütleri ne işlerle iştigal ediyorla... ( @Ramiz)

Hızlı Yorum İncele : - /10

son durak

adli tıp ta otopsi yapan doktorumuz evinin kapısında seri katil suphesiyle aranan bir kişinin saldırısına ugrar.sonradan gelisen olaylarda kanıtlar de... ( @deep_not)

Hızlı Yorum İncele : - /10

sevda sözleri

bir gün seni bırakırım ya tütünü bırakmak gibi olur bu evet, gün geliyor bıkıyorum senden ama istanbul'dan bıkmak gibi olur bu.. süreya yapmış yapaca... ( @Şah)

Hızlı Yorum İncele : 9.5 /10

sakıncalı piyade

uğur mumcu'nun basit ama güzel bir kitabı.... ( @selvi)

Hızlı Yorum İncele : 9.0 /10

sevgili babam

yazarın babasını anlattığı bir kitap. oğlumun okulda okuması gerekiyordu ve bana da okuttu.... ( @ahuş)

Hızlı Yorum İncele : 2.5 /10

silmarillion

o bir efsane. o bir orta dünya tarihine giriş, o bir orta dünya coğrafya, sosyoloji, din kültürü ve ahlak bilgisi kitabı. hemde akademik düzeyde... e... ( @Jason Macandale)

Hızlı Yorum İncele : 9.0 /10

sitem

kitabın ismi kahramanlarından birinin adıdır.yazarın diğer romanı mazi kalbimde bir yaradır da ki gibi hikaye ege de yesilce adlı bir kasabada gecer.g... ( @deep_not)

Hızlı Yorum İncele : - /10

sevgi zekası

isminden de anlaşıldığı üzere sevgi konusunu yazar güzel bir şekilde işlemiş.kişisel gelişim kitapları içinde kesinlikle yazarın kitapları okunmalı.an... ( @SALEM)

Hızlı Yorum İncele : - /10

safran sarı

benim çok beğenmediğim kitap. olaylar gerçekçi,sıradan vede tasvirle dolu atlayarak okusa bile insan birşey kaybetmiyor.... ( @mermaiden)

Hızlı Yorum İncele : 6.3 /10

şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır

tüm cümleleri güzeldi ama şunun yeri ayrı: bir arkadaşım bir kamyonun arkasında bir yazı görmüş. bütün yol boyunca gülmüş! "pötürge`li prenses" biliy... ( @AKKURT)

Hızlı Yorum İncele : 9.0 /10

sanal ışık

bu kitap omrumden omur yemistir.kitabın onunde arkasında yada gazete tanımlamalarındaki hic bir bilgiye inanmayınız.odul almıs bir kitap olup kimler o... ( @deep_not)

Hızlı Yorum İncele : - /10

sevginin katıksızı

okuyalı cok zaman gecti ama bir kopekle bir insanın dostlugu uzerine yazılmıs basarılı bir calısma .yazar su an bizim cocuklugumuzdaki kadar populer d... ( @deep_not)

Hızlı Yorum İncele : 9.0 /10

sosyalizmin alfabesi

sosyalizmi yalın bir dille anlatmış, temel olarak nedir-ne değildir anlamak için okunması gereken, kısacık bir kitap.... ( @güneş)

Hızlı Yorum İncele : - /10

seni sevdiğimi kimseye söyleme çünkü ben herkese söyledim

kısa kısa bölümlerden oluşan bir kitap. sona doğru "eylem gitti" başlığıyla anlatıyor derdini. insanı her okuduğunda kahkahalarla güldüren ama son nok... ( @arda)

Hızlı Yorum İncele : 6.5 /10

savaşçı

doğan cüceloğlunun okunası kitaplarından biridir. ancak kabul ediyorum bazı kesimlerde konu epey ağırlaşıyor ancak kitap size çok şey verecek .... ( @e-book)

Hızlı Yorum İncele : 5.3 /10